Moduł ogólnostomatologiczny

Program stomatologia

Stomatologia jest to NOWY PROGRAM stworzony przez twórców programu Ortodoncja.

Program umożliwia prowadzenie kompleksowej dokumentacji ogólnostomatologicznej oraz szybszy wgląd we wszystkie dane pacjenta.

Program przeznaczony jest dla lekarzy stomatologów, którzy w swojej codziennej praktyce stomatologicznej wykonują leczenie zachowawcze, endodontyczne, chirurgiczne oraz protetyczne.

Główną zaletą programu jest DIAGRAM ZĘBOWY. 

Diagram zębowy w programie umożliwia wprowadzanie i przechowywanie wszystkich informacji o leczeniu pacjenta w przejrzystej formie graficznej.

Diagram został opracowany tak, aby ułatwiał pracę lekarzowi podczas jego wypełniania. W związku z tym zęby na diagramie prezentowane są tak, jak widzi je lekarz, czyli zęby po lewej stronie diagramu są prawymi zębami pacjenta.

Na zębach w diagramie zostały wydzielone powierzchnie odwzorowujące budowę zęba oraz umożliwiające precyzyjnie oznaczenie miejsca wykonywanych procedur.

Procedury te zostały przypisane czterem podstawowym grupom:

  • stomatologia zachowawcza
  • endodoncja
  • protetyka
  • chirurgia

 

Program stomatologia może być:

  • zainstalowany jako samodzielny program. Jest to opcja idealna dla lekarzy stomatologów, którzy w swojej praktyce nie korzystają z programu Ortodoncja, jednak chcą prowadzić kompleksową elektroniczną dokumentację medyczną.
  • zainstalowany jako moduł ogólnostomatologiczny. Jest to opcja dostępna dla lekarzy ortodontów, która stanowi dopełnienie programu Ortodoncja.

Główne widoki modułu ogólnostomatologicznego

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH